1
فناوری اطلاعات
این روش یک قابلیت جالب و امکان‌پذیر برای باز کردن قفل گوشی هوشمند شما می باشد تا هیچ کس نتواند سراغ تلفن همراه شما برود.
 
گوشی هوشمند
 

سرعت اینترنت و کیفیت آن، اصلی‌ترین دلیل یک تجربه لذت بخش در بازی‌های آنلاین محسوب می‌شود. لذتی که با اوضاع نابه‌سامان اینترنت در کشورمان، خیلی در دسترس کاربران ایرانی نیست.
 
بازی های کامپیوتری
 
اینترنت
 

تصویر منتسب به نسخه‌ای از گوشی هوشمند پاسپورت بلک‌بری پیش از معرفی رسمی آن فاش شده که نشان از ظاهری بهتر لوکس‌تر برای این گوشی هوشمند دارد.
 
بلک بری
 
گوشی هوشمند
 

کارشناس پلیس در پی رصد و پایش فضای مجازی دریافتند یکی از سایت‌های مهم دولتی مورد هک و نفوذ امنیتی قرار گرفته که با ردزنی‌های انجام شده موارد دیگری از همین نوع حمله را شناسایی کردند و ضمن اطلاع به قسمت امنیتی بخش مربوطه موضوع هک و نفوذ را به اطلاع مسئولان ذی‌ربط رساندند.
 
هکر
 
نوجوان
 
هک
 

«آنتونیو د روسا» طراح ایتالیایی طرحی مفهومی از آیفون ارائه نموده ‌که با دکمه تاریخی Home خداحافظی کرده و به جای آن یک چرخ دیجیتال را از ساعت هوشمند به عاریت گرفته است.
 
آیفون
 

سازمان ملل متحد به عنوان یکی از بالاترین نهادهای بین المللی جهانی، به شبکه ایرانی اشتراک گذاری ویدئو پیوست.
 
سازمان ملل
 

جریان ارائه تلفن های هوشمند با ظرفیت های ذخیره سازی متفاوت که با معرفی آی‌فون از سوی اپل آغاز شد اکنون به دیگر تولیدکنندگان نیز سرایت کرده و آنها نیز روندی مشابه را برای تلفن های هوشمند پرچمدار خود در پیش گرفته اند.
 
تلفن همراه
 

فردی به نام Jesse Vincet بعد از دو سال تحقیق موفق شده است که یک کیبورد جالب و ارگونومیک را طراحی کند که ظاهری دوست داشتنی و متفاوت نسبت به سایر کیبورد‌ها دارد.
 
کیبورد
 
تایپ
 

«فلفل» نام جدیدترین روبات انسان نمای ساخت محققان ژاپنی است که پس از انجام مراحل قانونی متعدد حالا برای فروش در بازار آماده شده است.
 
روبات
 

یکی از روشهایی که گوگل به این منظور به کار می گیرد استفاده از برنامه‌های همراه هوشمندی است که یافتن خدمات و امکانات مختلف در شهرها و محیط اطراف را تسهیل می کند.
 
گوگل
 


آخرین عناوین