1
اقتصاد
مظاهری از بازگشت رقمی در حدود٢٠تا٣٠ میلیارد دلار از منابع ارزی ایران به بانک مرکزی در دوره پساتوافق و دنبال شدن سیاست دولت سابق در بازار ارز سخن گفت و نسبت به جهش ارزی هشدار داد.
 
قیمت ارز
 

آنچه در جزئیات دستورالعمل مذکور به آن اشاره شده، دریافت تسهیلات به تمامی متقاضیان خرید خودرو از سه‌شنبه آینده است.
 
خودرو
 
وام بانکی
 
وام خودرو
 

مجریان تلویزیون براساس سابقه، محبوبیت و تعداد طرفداران برنامه‌شان دستمزدهای متفاوتی دریافت می‌کنند.
 
دستمزد
 
تلویزیون
 
مجری
 

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه ایران قبل از تحریم‌ها در بالاترین رقم ۴میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب کرده است، گفت: اگر تحریم‌ها برداشته شود نهایت سرمایه خارجی این است که با توجه به حجم اقتصاد ایران رقمی ناچیز است.
 
نفت
 

ایران از نظر تعداد افرادی که در رشته های مهندسی از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل می شوند در رتبه سوم جهان قرار گرفت.
 
ایران
 
مهندس
 

چین در اقدامی کم‌سابقه برای نخستین بار در شش سال گذشته، اقدام به انتشار میزان ذخایر طلای خود نمود.
 
چین
 
طلا
 

سازمان همکاری اقتصاد و توسعه نموداری را از میزان حداقل درآمد کارگران کشورهای عضو آن در سال ۲۰۱۳ منتشر کرده است که در این گزارش به مقایسه این اطلاعات با حداقل درآمد کارگران ایرانی خواهیم پرداخت.
 
کسب و کار
 
دستمزد
 
کارگران
 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حداکثر ۲میلیون نفر در کشور یارانه نمی‌گیرند، گفت: دولت قادر به تأمین درآمد پیش‌بینی شده از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیست.
 
یارانه
 

براساس این آمار، یک شرکت ایرلندی بزرگترین هواپیمایی جهان است و ۲ شرکت خاورمیانه ای امارات و ترکیه به ترتیب در جایگاه های چهارم و هفتم قرار دارند.
 
هوا فضا
 

جاه طلبی های گوگل پس از تبدیل شدن به بزرگترین موتورسرچ دنیا یا ورود به ساخت گجت های هوشمند و خودروهای بدون سرنشین همچنان ادامه دارد.
 
شهرسازی
 


آخرین عناوین