1
موفقیت
اگر از اندازه‌ی قد خود کمی ناراضی هستید و دوست دارید در مهمانی‌ها، جمع‌های دوستانه، محل کار و یا هر جای دیگری چند سانتیمتر بلندتر به نظر برسید، راهکارهایی برای شما وجود دارد. راهکارهایی که با تغییرات اندکی در ظاهر و پوشش، شما را به ایده‌آل‌تان نزدیک‌تر می‌کند.
 
قد کوتاه
 

۱۵ بهانه ای که برای دنبال نکردن آرزوهایتان می آورید
 
آرزو
 
رسیدن به آرزوها
 

حتما شما هم دوست ندارید که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که فرصت های زندگی تان را از دست داده اید و پشیمانی به سراغ تان آمده است. پشیمانی می تواند اعتماد به نفس را از شما بگیرد بنابراین اگر دوست دارید که از زندگی خود احساس غرور کنید، فرصت هایی را که در اینجا نام برده ایم از دست ندهید
 
پشیمانی
 
رسیدن به آرزوها
 

پیش بردن یک زندگی دروغی، دیر یا زود فاش می‌شود
 
آرزو
 
شخصیت
 

يکي از دلايلي که افراد در زندگي غمگين و بي حوصله هستند، بحران سازي هاي آن هاست. بعضي افراد در مواجهه با مشکلات، مشکلات را براي خودشان از آنچه که هستند، بزرگ تر جلوه مي دهند.
 
زندگي
 

به نظر می رسد با مدرنیته شدن جوامع ، زن امروزی در بعد مردانگی درون پیشرفت قابل توجهی داشته و احتمالا از ابعاد دیگر انرژی روانی دور مانده است.
 
زنان
 

محققان در مطالعه ای توانستند تفاوت های فیزیکی را در مغز افرادی که به احساسات دیگران پاسخ احساسی نشان می دهند در مقایسه با مغز افرادی که پاسخ منطقی می دهند، بیابند.
 


مانی که حرف از فن بیان به میان می‌آید بسیاری از افراد تصور می‌کنند که منظور و مخاطب این حرف‌ها فقط سخنران‌ها هستند. اما حقیقت کاملا متفاوت است!
 
سخنرانی
 

آخرین عناوین