1
خانواده
بعضی از زن و شوهرها درباره مسائل زیادی با هم دعوا می‌کنند. جنگ و نزاع‌های آنها معمولاً پرسروصدا و زیاد و تکراری است. با این حال نمی‌توان گفت تنش‌های آنها ریشه در مشکلات عمیق و ریشه‌ای دارد.
 
روابط زناشویی
 

وقتی با همسرمان زیر یک سقف می رویم ، در بهترین شرایط باز هم از یکدیگر رفتارهایی می بینیم که دلچسب نیست پس باید راه انتقاد کردن را بلد باشیم.
 
آموزش
 
همسرداری
 

گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است....
 
کودکان
 
قصه
 

هر هندوانه یک نشیمنگاه دارد! بله بخشی که یک لکه ی مشخص در یک طرف هندوانه وجود دارد که مربوط به بخشی است که هندوانه با زمین تماس داشته است
 
آموزش
 
خرید
 
هندوانه
 

آیا می‌خواهید فضای غذاخوری خود را جذاب‌تر و زیباتر كنید؟ راه حل این مسئله استفاده از پالت رنگی‌ با رنگ زرد است. شاید به این دلیل كه رنگ زرد یادآور سرخوشی، روزهای آفتابی، و فضاهای شاد است. این رنگ، رنگ گرم و خوش‌بینی است و...
 
غذا
 
رنگ ها
 

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که استفاده ازگوشی هوشمند برای کودکان از چه سنی مناسب است؟
 
گوشی هوشمند
 
کودکان
 

رئیس یک مرکز تحقیقات سلامت خانواده از ماجرای عجیب زوجی که پس از ۲۶ سال زندگی مشترک، هنوز رابطه جنسی را بلد نبودند و برای رفع مشکل مراجعه کرده بودند، پرده برداشت.
 

مردی در آلمان موقع طلاق از همسرش تمام دارایی‌های مشترکشان را تقسیم کرد و برای اینکه این کار را به نحو احسن انجام دهد، واقعا همه چیز را به دو نیم قسمت کرد!
 
طلاق
 
آلمان
 

در کامرون در آفریقای غربی ، نظام چند همسری وجود دارد. در روستایی در این شهر، آبومی از رهبران این روستای قبیله نشین اکنون یکصد همسر دارد که ۷۲ زن از همسران پدرش هستند.
 
ازدواج
 
کامرون
 

طعاتی از دلنوشته‌های شعرای بنام و بی‌نام.
 
شعر
 


آخرین عناوین