1
مدیریت
- ۱۸:۰۹

شش اشتباه رایج در فروش های اینترنتی
امروزه در كنار روش های سنتی تبلیغات مثل روزنامه،رادیو و تلویزیون و تبلیغات تلفنی بسیاری از افراد محصولات خود را از طریق اینترنت تبلیغ می كنند.

امروزه در كنار روش های سنتی تبلیغات مثل روزنامه،رادیو و تلویزیون و تبلیغات تلفنی بسیاری از افراد محصولات خود را از طریق اینترنت تبلیغ می كنند.ولی در این تبلیغات اینترنتی اشتباهات رایجی وجود دارد كه به طور خلاصه به آنها می پردازیم:

بازاریابی اینترنتی فقط برای افراد خاص است
در دنیای امروز برای انجام هركاری باید علم آن كار را داشته باشید حتی برای بازاریابی اینترنتی.ولی به این معنی نیست كه شما باید خیلی خاص و منحصر بفرد باشید تا بتوانید در بین كاربران بدرخشید.همین كه مبانی اولیه را یاد بگیرید می  توانید شروع كنید.هدف و میزان بودجه تان را مشخص كنید.در این زمینه منابع و مقالات زیادی هست كه می توانند به شما كمك كنند.


تنهاهدف گوگل است
برخی تصور می كنند كه وب سایت انها حتما باید منحصر بزرای گوگل طراحی شود چون فكر می كنند كه گوگل مشهورترین ابزار جستجویی است. ولی ایا می دانید كه گوگل مرتبا الگوریتم خود را تغییر می دهد؟ ایا شما مرتبا طراحی وب سایت خود را بازسازی می كنید؟ چگونه متوجه تغییرات گوگل می شوید؟ پس سعی كنید استاندارد باشید ولی انتخاب های دیگرتان را فراموش نكنید.

 

SEO به درد نخور است
 SEO براساس كلمات و عبارت كلیدی و نیز فرمت كلی وب سایت عمل می كند و نتایج جستجو را بر این اساس می دهد. اگرچه طرز عملكرد SEO  در طول زمان تغییر می كند ولی نمی توانید بگویید كه بدرد نخور است سعی كنید روش های جسجوی به روز شده ان را دنبال كنید تا بتوانید از ان بهره برید.    

 

بازاریابی آنلاین گران است

اشتباه نكنید بازاریابی انلاین انقدر ها هم گران نیست شما حتی می توانید یك صفحه اجتماعی را به صورت مجانی به خود اختصاص دهید. هر وب سایت سالینه مقداری پول پرداخت می كند. شما می توانید بدون هیچ هزینه ای به تبلیغات خود بپردازید و هرچند محدود ولی مخاطبین خود را جذب كنید. راه های دیگری هم با حداقل هزینه وجود دارد. مثلا فیس بوك این امكان را به شما می دهد تا لینك ها و پست های تبلیغاتی خود را با پرداخت روزانه كمتر از یك دلار حدود 4 تا 5 هزار مخاطب داشته باشید. 

 

باید تعداد بازدید ها زیاد باشد
برخی تصور می كنند كه موفقیت یك صفحه اجتماعی به تعداد بازدید های ان بستگی دارد. در حالی كه كاملا اشتباه است میزان موفقیت شما به میزان سودتان از فروش محصول دارد. پس حواستان به فروشتان باشد نه اینكه پست های شما چند تا لایك می خورد. 


اینترنت مكان مناسبی برای تبلیغات نیست 
خیلی ها هنوز فكر می كنند اینترنت فقط مكان گذاشتن عكس های سلفی و چت كردن است. ان ها هنوز قدرت تبلیغات اینترنتی ایمان ندارند در حالی كه شما می توانند بهترین مشتری های خود را از طریق انلاین بدست اورید.

باشگاه خبرنگاران .
اینترنت
کسب و کار
فروشآخرین عناوین